isbirlik

Sayfam güzel şeylere karşı sevgimden ve fotoğraf çekme tutkumdan dolayı oluşturulmuş kadınlar için sofistike fakat aynı zamanda samimi benzersiz bir konsepte sahip profesyonel blog sitesidir, zamanla Türkiye’nin en popüler dekorasyon – annelik bloglarından biri oldu.

Sayfamda içeriğin kalitesi ve estetiği benim için her zaman ön plandadır. Yazılarımı oluştururken hem değerli takipçilerimi hem de markayı özel hissettirmeye çalışıyorum, bu yüzden sayfamdaki olan bütün fotoğrafların çekimlerini profesyonel ekipman ile kendim yapıyorum, hem de bütün yazılarımı büyük bir özenle ve titizlikle hazırlıyorum. Takipçilerimin çok yüksek beklentilerini karşılaması için sayfamdaki tanıtımlar kesinlikle seri veya tesadüfi tanıtımları değil, çalıştığım markaları çok dikkatlı seçip reklam için ürünleri de her zaman markalar ile birlikte seçiyorum.

SEO ODAKLI PROFESYONEL İÇERİK EDİTÖRLÜĞÜ / MODERN DOĞAL TANITIMI

Kendim oluşturduğum içerik SEO odaklı fakat aynı zamanda estetik ve samimidir; bu şekildeki doğal tanıtımın en büyük faydası markanın internette ve sosyal medyada bilinirliği kazandırıyor olması. Sayfamda tanıtımı yaparken pararel olarak Instagram‘da onu yapıyorum:

FRENCH

İSTATİSTİKLERİM

Google Analitycs’e göre sayfamın takipçilerin %90 Türkiye’nin büyük şehirlerinde oturan 18-44 yaş arasında olan bayanlardır, yani en büyük pay kadın ve çocuk ürünleri tüketici grubudur bu yüzden benim takipçilerim sizin potansiyel müşterinizdir.

BİRLİKTE NE YAPABİLİRİZ?
 • SOSYAL MEDYADA VE SAYFAMDA İÇERİK OLUŞTURMASI / TANITIM / REKLAM
 • KATALOG İÇİN PROFESYONEL ÜRÜN ÇEKİMİ
 • ÜRÜN STYLİNG HİZMETLERİ
 • SOSYAL MEDYADA MARKANIN ELÇİLİĞİ
 • MAĞAZA TURU VS.

Eğer benzeyen şekilde işbirliği ile ilgileniyorsanız veya farklı fikiriniz varsa detayları ve bütçe bilgisi için benimle iletişime geçebilirsiniz : iskandinavevim@gmail.com .

portf0.jpg

Yaptığım örnek tanıtımı:
Bu zamana kadar birlikte çalıştığım en önemli markalar:

ve diğer…

Reklamlar

IŞBIRLIĞI” için bir yanıt

 1. Sevgili Karolina ile reklam amaçlı bir platform arayışım sırasında karşılaştım. Önce tanımıyordum sonra arkadaş olduk . Beraber güzel bir çalışma çıkardık. En mutlu olduğum iş birliği çalışmasıydı. Bu yüzden feedback yazmak istedim.

  Sevgili Karolina

  Çalışma stilinizi takdir ediyorum. Çok emek veriyorsunuz ve doğal bir şekilde tanıtım yapıyorsunuz. Sizin fotoğraflarda her eşya birbirlerini bütünlüyor. Konsept fotoğraflarınızın bir sinerjisi var. Bu tabi sizin ürün seçiminde dikkatli davranmanız ile de çok ilgili. Tüm bu çalışmaları blog yazılarınızla ve youtube videoları ile birleştirmeniz de 360 derece bir yaklaşım sunuyor. Bu kadar titiz bir çalışma ancak çok yüksek bütçeli mecralarda olur sanıyordum.
  Belirli aralıklarla ve defalarca paylaşım yapmanız çok daha başarılı. Takipçi kitleniz ile etkileşiminizi yüksek ve samimi buluyorum . Bu etkileşim oranı ve iletişim dilinizin samimiyeti takipçi sayısından çok daha önemli. Sizin verdiğiniz tavsiyeler güvenilir bir dostun verdiği tavsiye gibi değerli ve güvenilir görünüyor bence. Çünkü kullanmadığınız ve inanmadığınız hiçbir şeyi önermezsiniz. Bir kez daha size teşekkür etmek istedim. Her şey bir yana sizin gibi bir dost kazandığım için de çok mutluyum.

  Sevgiler

  Esra
  Raspery.com
  instagram: @rasperytime

  Liked by 1 kişi

cevapla

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s