Sayfam güzel şeylere karşı sevgimden ve fotoğraf çekme tutkumdan dolayı 4 sene önce oluşturulmuş benzersiz bir konsepte sahip profesyonel blog sitesidir. www.iskandinavevim.com zamanla Türkiye’nin en popüler dekorasyon – annelik bloglarından biri oldu. İletişim için: iskandinav.evim@gmail.com .işbirlik influencer

Sayfamda içeriğin kalitesi ve estetiği benim için her zaman ön plandadır. Yazılarımı oluştururken hem değerli takipçilerimi hem de markayı özel hissettirmeye çalışıyorum, güzel fotoğrafları ve bütün yazılarımı büyük bir titizlikle hazırlıyorum. Takipçilerimin yüksek beklentilerini karşılaması için sayfamdaki tanıtımlar kesinlikle tesadüfi değil, çalıştığım markaları çok dikkatlı seçip reklam için ürünleri de her zaman markalar ile birlikte seçiyorum. 

Kendim oluşturduğum içerik SEO odaklı fakat aynı zamanda estetik ve samimidir; bu şekildeki doğal tanıtımın en büyük faydası markanın internette ve sosyal medyada bilinirliği kazandırıyor olması. Sayfamda tanıtımı yaparken pararel olarak Instagram hesabımda onu yapıyorum.

influencer iskandinav evim

Google Analitycs’e göre sayfamın takipçilerin %90 Türkiye’nin büyük şehirlerinde oturan 18-44 yaş arasında olan bayanlardır, yani en büyük pay kadın ve çocuk ürünleri tüketici grubudur bu yüzden benim takipçilerim sizin potansiyel müşterinizdir. Beni takip edenler gerçek ve organik takipçilerdir. 

The Atalars (10)

Yaptığım örnek tanıtımı:

Bu zamana kadar blogumda ve Instagram’da birlikte çalıştığım en önemli markalar:

Reklamlar

” için bir yanıt

 1. Sevgili Karolina ile reklam amaçlı bir platform arayışım sırasında karşılaştım. Önce tanımıyordum sonra arkadaş olduk . Beraber güzel bir çalışma çıkardık. En mutlu olduğum iş birliği çalışmasıydı. Bu yüzden feedback yazmak istedim.

  Sevgili Karolina

  Çalışma stilinizi takdir ediyorum. Çok emek veriyorsunuz ve doğal bir şekilde tanıtım yapıyorsunuz. Sizin fotoğraflarda her eşya birbirlerini bütünlüyor. Konsept fotoğraflarınızın bir sinerjisi var. Bu tabi sizin ürün seçiminde dikkatli davranmanız ile de çok ilgili. Tüm bu çalışmaları blog yazılarınızla ve youtube videoları ile birleştirmeniz de 360 derece bir yaklaşım sunuyor. Bu kadar titiz bir çalışma ancak çok yüksek bütçeli mecralarda olur sanıyordum.
  Belirli aralıklarla ve defalarca paylaşım yapmanız çok daha başarılı. Takipçi kitleniz ile etkileşiminizi yüksek ve samimi buluyorum . Bu etkileşim oranı ve iletişim dilinizin samimiyeti takipçi sayısından çok daha önemli. Sizin verdiğiniz tavsiyeler güvenilir bir dostun verdiği tavsiye gibi değerli ve güvenilir görünüyor bence. Çünkü kullanmadığınız ve inanmadığınız hiçbir şeyi önermezsiniz. Bir kez daha size teşekkür etmek istedim. Her şey bir yana sizin gibi bir dost kazandığım için de çok mutluyum.

  Sevgiler

  Esra
  Raspery.com
  instagram: @rasperytime

  Liked by 1 kişi

cevapla

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s