picmonkey-image-j4pga-baby-shower-for-amelia-1

Merhaba kızlar! Bu sene kızımın odasında da biraz yılbaşı dekorasyonunu uyguladım, küçük detaylar bile olsa yine güzel kışın bir havasını katmış bence. Maalesef bu odada fotoğraf çekimi yaparken genelde ışıktan dolayı çok sıkıntı yaşıyorum, fotoğraflar çok sıcak tonlardan çıkıyor, sanki bir filtre uyguladığım gibi 😦 Umarım yine beğenebilirsiniz. Herkese sevgiler!

Bütün mobilyalarımız (yeşil sandalye ve raftan hariç) IKEA‘dan aldık. Püfü Flexa Türkiye‘den, halılarımızı H&M Home’den.

img_0515picmonkey-imag666e

Bu da öteki minnoşum, tüylü olan 🙂 Bu kareli muflon battaniyesini H&M Home‘den aldım, üzerinde yatmayı çok seviyor.

img_0549picmonkey-image5555

Kırmızı ‘Holly Jolly Holiday’ yastık kılıfını da geçen sene H&M Home‘den satın aldım.

Bu küçük yılbaşı ağacını eskiden Polonya’dan getirdim. Belki 25 sene önce annem onu benim için almış, ben küçükken kışın her zaman benim odamda kalıyordu. Her sene üzerinde küçük ahşap objeleri asıyorduk. Şimdi kızımın odasında artık 🙂 Belki o da onu bir gün kendi çocuğuna verecek.

picmonkey-image

Oyuncak saklama sepetleri H&M Home’den aldım.

picmonkey-image555

Bu da kış kitaplarımız. Aslında kış motifli çok kitaplarımız var, hem Türkçe hem de Lehçe, onların koleksyonu yapıyoruz. En sevdiğimiz olanlar bu raftadır, kalanı yandaki beyaz kitaplığımızın başka çocuk kitaplarımızla ile birlikte saklıyoruz.

img_0553

Trabzonsporlu kediciğin ismi Yattara’dır 🙂 Onu eşime hediye olarak Polonya’dan Flying Tiger mağazasından aldım ancak tabii ki kızım da ona bayıldı bu yüzden onun odasında duruyor 🙂

picmonkey-image32423r

Bu sunumu da kızım kendi yaptı :-)) Ben aslında açıkcası böyle küçük figürleri yan yana koymayı hiç sevmiyorum 🙂 Belki farkındasınız. Ama burası minnoşumun krallığı, ne isterse yapabilir. Güzel koymuş değil mi? 🙂  Figürleri hem Polonya’dan getirdim (annemin ve en yakın arkadaşımın hediyeleri dir), hem de birkaç tane geçen sene İngilitere Büyük Elçiliğinde aldık bir kermeste. Yeşil kutumuz Flexa Türkiye‘den yine.

img_0569

Bu ahşap kırmızı evi çok seviyorsunuz, Instagram’da onun ile ilgili her zaman çok yorum yapıyorsunuz. Onu yaklaşık 5 sene önce Tchibo‘dan aldım. Yıldızlı kutu H&M Home‘den, figürler Mudo‘dan ve Rossman‘dan aldık. Küçğk mantarları IKEA‘Dan, Noel babalı panosu arkadaşım Almanya’dan gönderdi.

picmonkey-image5trt

Kendinize iyi bakın, sıcacık evimizden herkese sevgiler.

Untitled

Reklamlar

Kızımın odasında kış dekorasyonu’ için 6 yanıt

cevapla

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s