IMG_1079.JPG

Sevgili Arkadaşlar, geçen Karaca Home mağazasından %50 indirimde yeni alışverişlerimi yaptım, bugün sizinle fotoğraflarını paylaşmak isterim.

Dekorasyonda en sevdiğim Türk markası sanırım budur, tasarımları çok zarif ve zevklidir, pamukların kalitesi de çok iyi. Tarzı biraz Laura Ashley tarzına benzetiyorum. Ürünleri kesinikle dandık değil, uzun omurludur bu yüzden özellikle çeyizi hazırlayan kızlara çok tavsiye ederim. Neler aldım? 

IMG_1077

Toplam iki tek kişilik tane nevresim, bir tane tek kişilik çarşaf, bir tane ikili yastık kılıfını ve 2 tane cam mumluğu aldım.

IMG_1061

Cam mumlukları çok zarif ve tabii ki pembedir 🙂

IMG_1025

Fiyatı çok uygundur, düz olan 4.90 TL, yuvarlak 7,90 TL. Daha önce çok benzeyen mumlukları H&M Home’den gördüm ancak tanesinin fiyatı yaklaşık 15-20 TL’di. Karaca Home’nin şamdanları da çok güzel, almaya düşünyorum.

IMG_1028

Nevresimleri 2 tane aynı desenden aldım çünkü ona bayıldum. Bir tane kızımın odasına, öteki anneme hediye olarak:

IMG_1080

Nevresimin fiyatı yaklaşık 24 TL’miş, yastık kılıfları 10 TL (paketin içinde 2 tane var). Kızımın odasına beyaz pembe çizgili tek kişilik çarşafını da aldım ancak onun fotoğrafını çekemedim. Fiyatı sanırım 19 TL’miş.

Hem nevresimlerin hem de çarşafların iki kişilik versyonları da var. Onun dışında çok güzel pikeleri de mevcuttur, onlar da şu anda %50 indirimde, bilginiz olsun.

IMG_1067

Nevresimlerin deseni gerçekten çok şirin, çok sade ve zarif. Sanırım bu yazımda ‘zarif’ kelimesini çok fazla kullandım ancak gerçekten Karaca Home‘nin ürünleri düşününce aklıma hemen bu kelime geliyor, bence markanın tarzını en iyi şekilde ifade ediyor.

IMG_1070

Aşağıdaki fotoğrafta kızımın nevresimi paketinden artık çıkarttım ve yatağına sardım. Paketli olan annemin nevresimidir. Öteki kızım fotoğrafları çekerken de yardım etmek istedi 🙂 :

IMG_1059

Karaca Home‘nin ürünlerini gerçekten çok seviyorum, ancak iki tane yorumum var:

1. Online satışta bu ürünleri hiç göremedim 😦

2. Markanın çok az mağazaları var 😦 Umarım zamanla daha fazla açılacak, ben ürünlerini çok başarlı buluyorum.

Daha önce bu küçük çiçekli nevresimi de Karaca Home’den aldım, Instagram’da onu çok sordunuz. Aslında 2 tane çarşaf + ayrı (ancak aynı desenli) yastık kılıfı olarak aldım, sonra çarşaflarını terziye götürdüm ve nevresimi diktirdim 🙂

IMG_1082

Karaca Home ürünlerini kullandınız mı? Sevgiler!

KARACA HOME’den yeni dekorasyon alışverişim’ için 4 yanıt

  1. Merhaba,

    Zevkinize hayran kaldım. En üstten 3.fotoğrafta pembe beyaz çizgili kilim sanırım, nereden aldığınızı öğrenebilir miyim?

    Liked by 1 kişi

cevapla

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s