OLYMPUS DIGITAL CAMERAMart ve bahar nihayet geldiler ve bir şey fark ettim: 2016 yılın ajandam hala yok bende! Zaman o kadar hızlı geçti ki, fark etmedim bile. Ben düzeni çok seviyorum, herşey yerinde olsun, planlanmış olsun istiyorum. Çalışan bir anne olunca onlara ekstra  ihjtiyacım var. Bugün size Paper&More Tatlı Şeyler yeni ajandamı ve takvimleri göstermek istiyorum: o kadar şirin ve pembiş ki sanki bana özel tasaranmış 🙂 Bu yoğun aylarda umarım bana çok yardımcı olacak!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Hem duvar takvimi aldım ofiste kullanmak için, hem de evimize masa takvimi. Onun dışında her yerde kullanmak için ajanda. Mayıs ve Nisan sayfaları duvar takvimine aittir. Sayfaların renkleri ve tasarımı ferrah ve pasteldir, tambenim tarzım. Asarken ofisime hemen bahar geldi!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Bu da masa takvimi. Tasarımı çok şirin – her ayın ayrı bir kartı var, küçük eviciğin üzerinde onları takıyorsunuz. Evcik pembe geleceği bilmedim, gelince bayıldım 🙂

_2270598.JPG_2280842.JPG

Çok tatlı, değil mi? 🙂

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

O da heyecanla beklediğim pembik Tatlı Şeyler ajandam ♥ :

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tasarımı aşırı sevimli, en küçük detayları bile çok estetik ve tatlı. Keçe dondurma ayracı ile satılıyor, bayıldım ♥  Kapağı sert ve pembedir. Ebatları 15×21 cm, çantama giriyor. Spirallidir.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

İçinden süpriz çıktı, ilk defa böyle bir şey gördüm: Doğum günü takvimi var! Çok kullanışlı bir şey, özellikle bana. Neden? Doğum günlerin kutlaması her yerde önemli ancak Polonya’da biz ona gerçekten çok önem veriyoruz ve bütün akrabaların, arkadaşların ve tanadıklerin doğum günlerini kutluyoruz, arıyoruz, ufak hediye alıyoruz, doğum günün kartları bile hala gönderiyoruz posta ile, gerçekten 🙂 .

Onun dışında adı günü gibi bir şey de var bizde, o sadece Baltik ve Iskandinav ülkelerde mevcut, herkesin ismi günü her sene kutlanıyor. Mesela benim ve bütün adaşlarım günü 5 Temmuzda kutluyoruz, o da aynı doğum günün kutlaması gibi oluyor, sadece pasta ve mumlar yok ama onun yerine genelde keki yapıyoruz.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ben uzakta bile olsam yine herkesin adı günleri ve doğum günleri kutlamaya çalışıyorum, kültürümüz böyle, aramazsam veya kart göndermezsem gerçekten çok ayıp olurdu 🙂  Şimdi düşününün, bütün akrabaların ve arkadaşların doğum günlerin ve adı günlerin tarihleri ezberlemek imkanı yok, mutlaka bir yere yazmak gerekiyor, bu yüzden benim için doğum günlerin takvimi şahane geldi!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ajandanın içinde her ayın ayrı güzel bir ilustrasyonu var:

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ajanda ile birlikte çok sevimli sticker seti geliyor, toplam 3 sayfa. Ajandanızı istediğiniz şekilde süsleyebilirsiniz:

_2280838.JPGOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sadece bir takvim dersiniz, ama bence çok özel bir ürün, ben tamamen aşk oldum, elimden bırakmıyorum. Ofisten eve, evden ofise onu çantamda taşıyorum ve artık bütün planlar onunla yapıyorum 🙂

Şeker gibi Paper & More ürünleri  Instagram hesabının veya Ibeking.com üzerinde sipariş edebilirsiniz.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sevgiler!

cevapla

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s